30 najgorętszych postaci z kreskówek wszech czasów (RANKING)

Za pomocą Hrvoje Milaković /7 czerwca 20215 czerwca 2021

Dziś proponujemy Wam coś innego, coś niezwiązanego z konkretną serią, a raczej związanego z całym gatunkiem kreskówek. W tym artykule znajdziesz jednych z najpiękniejszych bohaterów i bohaterek świata kreskówek. Cieszyć się!

Spis treści pokazać 30. Jeździec Flynna (Zaplątani) 29. Sindbad (Sindbad: Legenda Siedmiu Mórz) 28. Eris (Sinbad: Legenda siedmiu mórz) 27. Li Shang (Mulan) 26. Esmeralda (Dzwonnik z Notre Dame) 25. Aladyn (Alladyn) 24. Księżniczka Dżasmina (Alladyn) 23. Jack Frost (Rise of the Guardians) 22. Rei Hino vel Czarodziejka z Marsa (Czarodziejka z Księżyca) 21. Maleficent (Śpiąca Królewna) 20. Kopciuszek (Kopciuszek) 19. Książę z bajki (Kopciuszek) 18. Megara (Herkules) 17. Jurij Plisetsky (Jurij! Na lodzie) 16. Sterling Archer (Łucznik) 15. Levi Ackerman (Atak na Tytana) 14. Motoko Kusanagi (Duch w powłoce) 13. Asami Sato (Awatar: Legenda Korry) 12. Lana Kane (Łucznik) 11. Takashi Komuro (Szkoła Umarłych) 10. Selina Kyle aka Kobieta-Kot (Batman: The Animated Series) 9. Mikasa Ackerman (Atak na Tytana) 8. Lola Bunny (Kosmiczny dżem) 7. Lekki Yagami (Notatka o śmierci) 6. Sebastian Michaelis (Czarny Lokaj) 5. Claude Faustus (Czarny Lokaj) 4. Zero Kiryu (rycerz wampirów) 3. Betty Boop (seria Talkartoon) 2. Kaname Kuran (Rycerz Wampirów) 1. Jessica Rabbit (Która wrobiła Królika Rogera)

30. Jeździec Flynna ( Zaplątani )

Eugene Fitzherbert, który później przemianował się na Flynn Rider, to fikcyjna postać z animowanego filmu Disneya z 2010 roku Zaplątani , na podstawie baśni braci Grimm Roszpunka .

Dobrze znany ze swojej sympatii i szybkiego myślenia, Flynn zdobył niesławną reputację złodzieja. W końcu jednak wrócił do domu i zakochał się w Roszpunki, zaginionej księżniczce Corony.Jej historia, po kradzieży korony, była luźno oparta na historii Roszpunki z braci Grimm. Roszpunka szantażowała go, by zabrał ją na pływające latarnie królestwa w jej osiemnaste urodziny, więc zmienia jego pogląd na swoją dziewczynę, gdy stopniowo zmienia się w szczerą, gdy odkrywa, że ​​darzy ją prawdziwymi uczuciami.

Została opracowana przez Nathana Greno i Byrona Howarda, którzy myśleli, że Roszpunka potrzebuje przyzwoitki. Zrodził się w przeciwieństwie do tradycyjnego dworskiego charakteru i aby osiągnąć ten cel, został skonstruowany jako łajdak, a nie prawdziwy szlachcic.

Ewoluując w zawadiackiego bandytę, stał się zawadiackim złodziejem, Flynn jest ostatecznie oparty na Gene Kelly i Errolu Flynnie, którzy byli zawadiackimi aktorami przed zatrudnieniem w filmach.

29. Sindbad ( Sindbad: Legenda Siedmiu Mórz )

Ta postać jest znana z filmu Sindbad: Legenda Siedmiu Mórz , od 2003 roku, produkowany przez DreamWorks Pictures. Sindbad był piratem, który podróżował po morzu ze swoim psem i lojalną załogą.

Próbował ukraść Księgę Pokoju, święty skarb miasta Syrakuzy, którego moc została wykorzystana do utrzymania chaotycznych mocy Eris, starożytnej greckiej bogini niezgody i chaosu.

28. Eris ( Sindbad: Legenda Siedmiu Mórz )

Kto powiedział, że tylko dobre postacie muszą być gorące i dobrze wyglądać? Postać wspomnianej już Eris jest prostym dowodem na coś przeciwnego.

Prawdziwa wrogość i czyste zło Eris odziedziczyła po swojej matce Nyx, boginię Nocy i Erebusa, boga ciemności. Obiecała Sindbadowi, że uczyni go bogatym i sławnym, jeśli przyniesie jej Księgę Pokoju.

27. Li Shang ( Mulan )

Ten wysoki, muskularny Chińczyk o opalonej skórze, ciemnobrązowych oczach i długich do ramion czarnych włosach związanych w kok jest bohaterem animowanego filmu fabularnego Disneya z 1998 roku Mulan.

Shang planował ostatecznie aspirować do bycia następną w kolejce do przewodzenia największym chińskim oddziałom. Kiedy Shan Yu, despotyczny przywódca armii Hunów, przejmuje kontrolę nad Chinami, spełniają się jego najśmielsze marzenia.

26. Szmaragd ( Dzwonnik z Notre Dame)

Ze swoją średnio brązową skórą, długimi kruczoczarnymi włosami i szmaragdowozielonymi oczami, Esmeralda jest kolejną atrakcyjną, wspaniałą i piękną postacią Disneya z filmu Dzwonnik z Notre Dame z 1996 roku.

Esmeralda to romska (cygańska) tancerka uliczna, która walczy z bezwzględnym paryskim ministrem sprawiedliwości Claude Frollo.

Jest jedyną osobą, która kiedykolwiek okazała życzliwość zdeformowanemu i naiwnemu Quasimodo, dobrotliwemu dzwonnikowi Notre Dame.

25. Aladyn ( Alladyn )

Inną postacią, w której podkochują się małe dziewczynki, jest z pewnością Aladyn, główny bohater animowanego filmu Disneya z 1992 roku o tym samym tytule.

Film Aladdin jest oparty na postaci ludowej opowieści o Aladynach z Bliskiego Wschodu.

Był sierotą, która mieszkała na ulicach miasta Agrabah, kradnąc jedzenie, aby przeżyć, wraz ze swoim jedynym towarzyszem, małpą Abu.

Aladyn zawsze miał kompleks niższości, który sprawiał wrażenie bezwartościowego i że nie zasługuje na miłość, dopóki nie spotkał spełniającego życzenia dżina i pięknej Jasmine.

24. Księżniczka Jasmine ( Alladyn )

Mówiąc o Aladyna, nie możemy pominąć jego pięknej towarzyszki i miłości, Księżniczki Dżasminy. Ta piękna dziewczyna o oliwkowej skórze, brązowych oczach z pełnymi rzęsami i prostych, bujnych włosach sięgających ud na pewno rozgrzeje Twoje serce.

Ze względu na jej status księżniczki, niestety zabroniono jej opuszczać mury pałacu, spędzając życie w schronieniu w granicach królewskiego domu.

Jako przyszła Sułtana, Jasmine ma silne poczucie obowiązku wobec swojego królestwa. Nie chcąc być traktowana jak obiekt chroniony, Jasmine desperacko pragnie oderwać się od swoich społecznych ograniczeń, żyć życiem, w którym może swobodnie dokonywać własnych wyborów. Jednym z nich był Aladyn.

23. Jack Mróz ( Powstanie Strażników )

Ta przystojna nastolatka o srebrnobiałych włosach i uderzająco niebieskich oczach jest głównym bohaterem animowanego filmu fabularnego DreamWorks z 2012 roku Powstanie Strażników .

Jack jest samotnikiem, nieśmiertelnym, inteligentnym i bardzo przystojnym facetem.

Wraz z nadejściem zimy udowodnił, że potrafi manipulować lodem i śniegiem, a także przyzywać lodowate wiatry. Po odkryciu swoich zdumiewających mocy i celu, który za nimi kryje, stał się prawdziwym strażnikiem.

22. Rei Hino vel Czarodziejka z Marsa ( Czarodziejka z Księżyca )

Ta niesamowita kobieca postać jest jedną z bohaterek telewizyjnego serialu anime z 1992 roku Sailor Moon.

Rei jest jedną z Żeglarzy (właściwie drugą Czarodziejką Strażniczką miłości i sprawiedliwości), grupą nadprzyrodzonych uzdolnionych kobiet-żołnierzy, które pracują nad ochroną Układu Słonecznego przed siłami ciemności.

Posiada moce związane z ogniem i umysłowym jasnowidzeniem.

21. Złośliwy ( Śpiąca Królewna )

Mówiąc o złoczyńcach, oto kolejny – Maleficent z animowanego filmu fabularnego Disneya z 1959 roku Śpiąca Królewna .

Dzięki wysokiej, smukłej sylwetce, jasnozielonej skórze i wąskiej twarzy ta piękna i elegancka kobieta stała się jednym z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych złoczyńców Disneya wszechczasów.

Jako wcielenie czystego zła, Maleficent była odpowiedzialna za wszelkie nieszczęścia w królestwie króla Stefana.

Udając obrażanie się, że nie została zaproszona na chrzciny małej Aurory, przeklęła księżniczkę za stuletni sen, w którym upadnie, dźgając się we wrzeciono.

20. Kopciuszek ( Kopciuszek )

Ta postać z pewnością ma miejsce w tym artykule, niezależnie od tego, czy mówimy o jej pięknie, czy o roku, w którym wyszedł film. W 1950 roku Walt Disney wyprodukował film, oparty na bajce Charlesa Perraulta o tym samym tytule.

Wszyscy znamy tę niesamowitą historię. Jako dzieci byliśmy oczarowani i zakochani w tej pięknej i miłej dziewczynce.

Po śmierci matki ojciec ożenił się ponownie. Wkrótce zmarł jej ojciec, a jej życie stało się piekłem.

Pomimo goryczy swojej przybranej rodziny, jest łaskawa, urocza i pozostała nienaruszona fizycznie i emocjonalnie. Jej pobożność i wytrwała wiara zmotywowały Kopciuszka do awansu ze sługi na księżniczkę.

19. Książę z bajki ( Kopciuszek )

Wspominając o Kopciuszku, nieuchronnie mówi się o księciu z bajki, jej mężu.

Oczywiście jest też piękny ze swoją jasną skórą, ciemnobrązowymi włosami i brązowymi oczami. Młode dziewczyny to uwielbiają!

Pochodzący z odległego królestwa, o eleganckim i przystojnym wyglądzie, Prince był zauroczony uroczą damą, którą po raz pierwszy spotkał przypadkowo. Jeden szklany pantofel pozostawiony w noc królewskiego balu na zawsze zmienił jego życie.

Pokazał, że był osobą pełną humoru i romantyzmu z prostym pragnieniem – mieć taki sam rodzaj miłości, jak jego rodzice. I miał to.

18. Megara ( Herkules )

Megara jest deuteragonistką animowanego filmu fabularnego Disneya Herkules z 1997 roku.

Kiedyś była kobietą wolną duchem, niezależną i bystrą. Ale kiedy została sługą Hadesa za spłatę długów, Megara zaczęła być podejrzliwa wobec innych ludzi, mając tylko jedno życzenie – zostać sama w samotności.

Kiedy w końcu poznała Herkulesa, zobaczyła, że ​​na świecie i ludziach jest dobro.

17. Jurij Plisetsky (Jurij! Na lodzie)

Jurij!!! On Ice to japoński serial telewizyjny z anime z 2016 roku poświęcony łyżwiarstwu figurowemu. Serial został wyprodukowany przez japońskie studio animacji MAPPA Co., Ltd..

Ten chudy facet o blond włosach sięgających do podbródka i oczach w kolorze viridian (z tego powodu otrzymał przydomek Rosyjskiej Wróżki) wygląda na bardzo ambitną osobę, która jest zdeterminowana, aby zostać najlepszym.

Niestety zachowanie Jurija nie jest tak dobre jak jego wygląd.

Yuri ma jednomyślne pragnienie osiągnięcia perfekcji w łyżwiarstwie figurowym. Pomimo tego, że jest niesamowitym łyżwiarzem figurowym, po wyjściu z lodu staje się niegrzecznym i wulgarnym człowiekiem, dzięki czemu zyskał kolejny uroczy przydomek – rosyjski punk. Osiągając swój cel, aby uzyskać to, czego chce, nie zawaha się grozić lub zastraszyć innych, aby to osiągnąć.

Zresztą to nie ma znaczenia. Jesteśmy tu ze względu na ich atrakcyjny wygląd.

16. Sterling Archer ( Łucznik )

Znany po prostu jako Archer, bo tak zatytułowany jest serial animowany dla dorosłych, jest on głównym bohaterem serialu, uważanym za najgroźniejszego szpiega na świecie.

A skoro mowa o wyglądzie, Archer jest bardzo przystojnym mężczyzną o jasnobrązowej karnacji, gęstych ciemnoczarnych włosach i pięknych jasnoniebieskich oczach.

Według jego osobowości Archer jest niezwykle narcystycznym, aroganckim, samolubnym i niewrażliwym człowiekiem, który nieustannie koncentruje się na sobie oraz własnych potrzebach i pragnieniach.

15. Levi Ackerman (Atak na Tytana)

Levi jest jedną z postaci z japońskiego serialu anime z 2013 roku o ciemnej tematyce fantasy. Jest kapitanem oddziału Oddziału Operacji Specjalnych i jest powszechnie znany jako najsilniejszy żołnierz ludzkości.

Oprócz dobrze wyglądającego wyglądu, możemy go określić jako czystego dziwaka, ponieważ woli wyjątkowo czyste środowisko zamiast brudu lub zabrudzonego sprzętu. Pomimo nawyku wycierania ostrzy na polu bitwy, nie zawaha się ubrudzić w razie potrzeby.

14. Motoko Kusanagi ( Duch w muszli )

Motoko Kusanagi jest główną bohaterką serii anime Masamune Shirow.

Pełni funkcję szefa Sekcji 9 Bezpieczeństwa Publicznego Japońskiej Narodowej Komisji Bezpieczeństwa Publicznego, zdobywając stopień majora.

Ponieważ jest w pełni cyborgiem, nie może być pewna swojego życia pozagrobowego: jej dusza jest w pełni elektroniczna. Zakłada, że ​​jest całkowicie syntetyczna, z prawdopodobieństwem, że ma wspomnienia zaprogramowane tak, by wierzyła, że ​​kiedyś była człowiekiem.

13. Asami Sato ( Awatar: Legenda Korra )

O tym, że postacie kobiece mogą mieć coś więcej niż piękną twarz i ciało (nawet w animacjach) świadczy ta postać.

Asami Sato, bohaterka serialu animowanego The Legend of Korra, jest bizneswoman, przemysłowcem i inżynierem.

Mimo że nie była pokrętną, kiedy dowiedziała się, że jej ojciec był związany z Równościowcami, sprzeciwiła się kampanii z otwartym buntem. Po uwięzieniu ojca została prezesem firmy, zamierzając ją zrewitalizować i przywrócić jej reputację.

12. Lana Kane ( Łucznik )

Lana Kane to deuteragonistka z serii Archer, tylko dla dorosłych.

Jest wysoką, piękną czarną kobietą o ciemnobrązowych włosach, ciemnozielonych oczach, jasnoróżowych ustach i oszałamiającym wyglądzie.

Lana jest agentem terenowym w agencji szpiegowskiej o nazwie ISIS (Międzynarodowa Tajna Służba Wywiadowcza).

Ma dobry charakter – jest silna i dobrze ukształtowana. Jednak użyje przemocy, gdy będzie to konieczne. Możemy uznać Lanę za bardzo sarkastyczną, nieco bezwzględną, lojalną, a może nawet krwiożerczą, ale mimo to współczującą, biorąc pod uwagę jej niepewne wartości.

11. Takashi Komuro ( Wyższa Szkoła śmierci )

Highschool of the Dead to 12-odcinkowa adaptacja anime japońskiej mangi znanej jako Apocalyptic Academy: Highschool of the Dead.

Głównym bohaterem serialu jest student drugiego roku Fujimi Academy, Takashi Komuro.

Takashi jest zazwyczaj miły dla innych członków swojej grupy i nie waha się ratować ludzi, którzy są w poważnych tarapatach.

Mimo jego życzliwości możemy go również określić jako osobę z zimną krwią, ale tylko ze względu na jego życiowy priorytet – przetrwanie swojej drużyny i własnej.

10. Selina Kyle aka Kobieta-Kot ( Batman: serial animowany )

Pomimo tego, że jest złodziejką, kradnącą cenne przedmioty, prowadziła tajne śledztwa, wykorzystując nawet swoje ubrane w zwierzęce alter ego, by złapać biznesmenów łamiących prawa zwierząt.

Zbrodnie Catwoman były skuteczne, dopóki nie pojawił się Batman. Choć nie udało mu się jej złapać, Catwoman była pod wrażeniem Mrocznego Rycerza.

9. Mikasa Ackerman ( Atak na Tytana )

Mikasa jest jedną z postaci japońskiego serialu telewizyjnego anime dark fantasy z 2013 roku, zaadaptowanego z mangi o tym samym tytule.

Jest wysoką i sprawną fizycznie dziewczyną o napiętych mięśniach, co pomaga jej radzić sobie z wojskowymi problemami.

Chociaż chciała wieść spokojne życie tylko ze swoim przyjacielem Erenem, po zamordowaniu jej rodziców, Mikasa zdecydowała się pójść za nim do wojska, gdzie jest uważana za najlepszego żołnierza 104 Korpusu Kadetów.

8. Króliczek Loli ( Kosmiczny mecz )

Zauważysz, że jest to pierwsza (i jedyna) postać, o której mówimy, która nie jest człowiekiem. Właściwie Lola jest królikiem, ale nie zwykłym królikiem – jest bardzo seksowna i seksowna. Po prostu nie mogliśmy się powstrzymać od wzmianki o tym.

Lola Bunny to postać z kreskówki Looney Tunes stworzona przez Warner Bros. Pictures w 1996 roku dla Film o kosmicznym Jamie . Jest także dziewczyną Królika Bugsa.

Jest osobą twardą, niezależną i samodzielną, jednocześnie bardzo wysportowaną i uwodzicielską. Jej hasłem jest: Nigdy nie nazywaj mnie „Lalka.

Osobowość Loli to połączenie kobiety Hawksian (archetyp twardo gadającej kobiety, jak w filmach Howarda Hawksa), chłopczycy (określenie dziewczyny, która wykazuje cechy lub zachowania uważane za typowe dla chłopca) oraz archetypów femme fatale.

Wystarczy wspomnieć, że w lipcu tego roku nadchodzi sequel filmu Space Jam 2: A New Legacy. Zgadnij co – Lola Bunny ma nowy wygląd.

Warner Bros. postanowiła po 25 latach zastąpić swój uwodzicielski wygląd sportowym, nowoczesnym, którym chcieli przekazać społeczeństwu nieco inny, bardziej odpowiedni przekaz. Celem jest pokazanie jej sportowych ambicji, a nie seksualizacji kobiecej postaci, w której wygląd fizyczny nie ma znaczenia.

7. Lekki Yagami ( Notatnik śmierci )

Light Yagami jest głównym bohaterem serii anime Death Note. Po odkryciu Death Note, wyrusza na misję, aby go użyć i pozbyć się przestępców ze świata.

Dzięki tak genialnym umiejętnościom rozwiązywania problemów i mapowania Light jest niesamowitym organizatorem. Być może od samego początku miał wysoką ogólną inteligencję, ale ta wiedza tylko zwiększyła jego arogancję, dając mu zaawansowany poziom pychy, gdy tylko zdobył zeszyt.

Głównym celem Lighta jest stworzenie nowego świata, wolnego od niesprawiedliwości dzięki jego idealistycznym myślom, który jest gotów użyć ekstremalnych środków w jego obronie.

6. Sebastian Michaelis ( Czarny Lokaj )

Sebastian jest głównym bohaterem serii anime Black Butler, zaadaptowanej z japońskiej mangi o tym samym tytule. Jest demonicznym lokajem rodziny Phantomhive.

Sebastian jest wysoko wykwalifikowany w każdej dziedzinie i radzi sobie z każdym zadaniem, bez względu na to, jak niemożliwe jest to niemożliwe.

Ten przystojny mężczyzna o czarnych włosach, czerwonych oczach, bladej skórze i czarnych paznokciach jest oddany Cielowi, obecnemu szefowi domu Phantomhive.

Z obiektywnego punktu widzenia Sebastian jest bezbłędny. Nieustannie wykonuje polecenia, odnosząc sukcesy z niezwykłą skutecznością, łatwością i uprzejmością. Mimo to jest stworzeniem bez serca i mściwości. Ma swój główny cel: spróbować odzyskać duszę Ciela.

5. Klaudiusz Faust Czarny Lokaj )

Naszą uwagę przykuła kolejna postać z serialu Black Butler. Jest demonicznym lokajem rodziny Trancy.

Claude to wysoki, w okularach, przystojny mężczyzna z krótkimi, czarnymi włosami i złotymi oczami. Nie wiemy, czy jest gorąco, ale jego język jest wyjątkowo długi, więc może polizać grzbiet nosa. Zadziwiające, prawda?

Pomimo tego, że jest wyraźnie apatyczny, mówi i działa bez emocji, jest po prostu wspaniały.

4. Zero Kiryu ( Wampirzy rycerz )

Kolejna ciekawa i niezwykle gorąca postać pochodzi z serii anime Vampire Knight. Nazywa się Zero Kiryu i jest łowcą wampirów i byłym ludzkim wampirem.

Mówiąc prościej, zapiera dech w piersiach. Ma najbielszą skórę i niesamowite lawendowe oczy, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Pięć srebrnych kolczyków i Pieczęć Łowcy na szyi nadają mu ekscentrycznego i ciekawego wyglądu.

Jako utalentowany inteligentny łowca wampirów staje się zimny i wrogo nastawiony do innych wampirów, ale naprawdę jest miłą i delikatną osobą. Kiedyś będąc wampirem, walczył z pragnieniem krwi i równie silnym pragnieniem zabicia wszystkich istniejących wampirów.

3. Betty Boop (seria Talkartoon)

Wierzymy, że niewiele osób na świecie nie wie o tej uroczej dziewczynce z buzią dziecka w małej czarnej sukience, szpilkach i podwiązce. Oczywiście młodsze pokolenia nie mogły znać jej charakteru i twórczości, ale musiały to usłyszeć od starszych, którzy wspominali o niej w różnych sytuacjach, ogólnie odnosząc się do urody kobiety.

Betty Boop jest popularną bohaterką Rozmowa serial animowany, wyprodukowany przez Fleischer Studios w latach 1930-1939. Jest pierwszą mocno rozerotyzowaną postacią z kreskówek i jest rodzajem parodii hollywoodzkiej piękności pin-up.

Betty została stworzona zgodnie z postacią amerykańskiej piosenkarki Helen Kane na prośbę producenta Maxa Fleischera. Kane była niezwykle popularną aktorką i piosenkarką w latach dwudziestych i nie tylko wyglądała, ale także brzmiała jak Betty. Jej hasłem było boop-a-doop więc prawdopodobnie zgadujesz, skąd pochodzi imię animowanej postaci.

Niestety Helen Kane nie była zachwycona tym ożywionym oddaniem. Co więcej, pozwała rysowników, ale wszystko skończyło się źle dla aktorki, więc dziś więcej osób wie o Betty Boop niż o Helen Kane.

Postać Betty Boop mocno zgorszyła obywateli amerykańskich i sprowokowała ostrą kampanię moralistyczną, w wyniku której serial ostatecznie musiał zostać odwołany.

2. Kaname Kuran ( Wampirzy rycerz )

Co się dzieje z tymi wampirami, są one na szczycie listy. Zdziwiony? Nie sądzimy. Przez lata wampiry zawsze wyglądały dobrze.

Kaname Kuran to jedna z postaci z serii anime Vampire Knight. Jest głową rodziny Kuran, jednej z siedmiu pozostałych rodzin wampirów czystej krwi.

10 000 lat Kaname jest zadziwiająco piękny ze swoimi ciemnobrązowymi włosami, czerwonobrązowymi oczami i zazwyczaj spokojnym i spokojnym wyrazem twarzy. Jako osoba bardzo autorytatywna i ściśle zdyscyplinowana, w obecności swojej dziewczyny Yuki Cross staje się łagodny i ciepły.

Kaname nigdy nie zaprzecza, że ​​wszystko, co robi, jest dla Yuki, ponieważ jego największym strachem jest utrata jej. Więc kto by go nie kochał?

I wreszcie nasz numer jeden to:

1. Jessica Królik ( Kto wrobił królika Rogera )

Jeśli zapytasz, kto jest najgorętszą postacią z kreskówek wszechczasów, wiele osób odpowiedziałoby, nie myśląc, że to ona – jedyna Jessica Rabbit.

Jessica Rabbit to ludzka żona Królika Rogera, która pojawia się w filmie fabularnym Disney/Touchstone z 1988 roku Kto wrobił królika Rogera.

Zapytana, jak by się opisała, odpowie, że nie jestem zła, tak mnie pociąga. Zgadza się, udowadnia, że ​​jest bezinteresowna pod każdym względem. Chociaż może wydawać się zdystansowana i niedostępna, ma słabość do Rogera. Uwielbia go całym sercem i nie może nic zrobić, tylko go kochać. Wbrew temu, w co mogą wierzyć inni, patrzy tylko na Rogera.

Jako postać wykazuje nieustraszoność, szybkie myślenie i umiejętności interpersonalne; ośmiela się narazić na krzywdę, by ocalić ukochaną osobę.

Ale ponieważ postawiliśmy ją na pierwszym miejscu, musimy powiedzieć trochę więcej o jej wyglądzie fizycznym.

Jessica to zadziwiająco piękna kobieta o szerokich biodrach i szczupłej talii. Jej skóra jest jasna i ma niesamowite rude włosy, które w większości zwisają jej przed oczami, zakrywając prawe oko. Jej długie i seksowne rzęsy są podkreślone delikatnym fioletowym eyelinerem. Strój, który ma na sobie, składa się z krótkiej czerwonej sukienki z cekinami, która jest rozpięta z przodu z dekoltem w kształcie serca, a także krótkiej spódniczki, która eksponuje jej uda. Kiedy nosi fioletowe szpilki, nosi też złote kolczyki i różowe rękawiczki.

Nie możemy temu zaprzeczyć, zasługuje na to, by być numerem 1 na tej liście rankingowej, niezależnie od tego, co myślą o tym inni. Mimo że to tylko postać z kreskówek, jesteśmy pewni, że większość kobiet zabiłaby, żeby wyglądać jak Jessica Rabbit.

Dotarliśmy do końca tej gorącej podróży. Jeśli do tej pory byłeś z nami, bardzo dziękuję. Mamy nadzieję, że podobało się Wam czytanie, tak jak my lubiliśmy przeprowadzać badania.

Wspaniale było przypomnieć sobie niektóre starsze postacie, które pamiętamy z dzieciństwa, takie jak Kopciuszek czy Alladin. Jak powiedzieliśmy wcześniej, przygotowaliśmy listę naszego wyboru, więc teraz możesz zacząć kompilować i porównywać ją. Przyznajemy, że początkowo motyw brzmiał trochę dziwnie, np. jak możesz powiedzieć, że Kopciuszek jest taki gorący. To co najmniej niezręczne, nie można o tym rozmawiać z dziećmi. Ale przyjęliśmy wyzwanie, dlatego masz Jessicę Rabbit na poziomie 1stmiejsce i kilka atrakcyjnych postaci z anime. Cieszyć się!

O Nas

Aktualności Kinowe, Seria, Komiksy, Anime, Gry