Niebieski okres, sezon 2: data premiery, zwiastun, fabuła, obsada i więcej

Za pomocą Artur S. Poe /7 stycznia 20227 stycznia 2022

Okres niebieski to manga o dramacie o dojrzewaniu, która rozpoczęła się publikacją w 2017 roku. Napisana przez Tsubasę Yamaguchi, seria manga wciąż trwa z 11 tomami opublikowanymi w momencie pisania tego artykułu. Ta opowieść o wewnętrznych zmaganiach licealisty stała się tak popularna, że ​​w 2021 roku otrzymała również 12-odcinkową adaptację anime. Ale ponieważ anime nigdy nie dostosowało całej historii, fani zastanawiali się nad drugim sezonem Okres niebieski .

Od stycznia 2022 r. Okres niebieski nie została oficjalnie odnowiona na drugi sezon. Mimo to, biorąc pod uwagę, że manga wciąż trwa i że anime zaadaptowało tylko część mangi, w połączeniu z faktem, że serial był bardzo popularny na Netflix, widzimy go jako prawdopodobnego kandydata do odnowienia. Po prostu nie mamy w tej chwili żadnych oficjalnych informacji.

Pozostała część tego artykułu dostarczy Ci wszystkich znanych i nieznanych informacji związanych z potencjalnym sezonem 2 of Okres niebieski . Dowiesz się o potencjalnej dacie premiery, czy jest zwiastun, o czym może być historia i wiele więcej o tej wspaniałej serii anime.Spis treści pokazać Niebieska data premiery sezonu 2 Niebieski zwiastun sezonu 2 Niebieska fabuła sezonu 2 Obsada sezonu 2 sezonu niebieskiego Ile odcinków będzie miał sezon 2 Blue Period? Gdzie oglądać sezon 2 z niebieskiego okresu?

Okres niebieski Data premiery sezonu 2

Pierwszy sezon Okres niebieski wyemitowany od 2 października do 18 grudnia 2021 r.; serial składał się w sumie z jedenastu odcinków, które zaadaptowały kilka pierwszych tomów mangi napisanej przez Yamaguchiego. Okres niebieski , serial anime, zdołał powtórzyć popularność oryginalnej mangi i chociaż tak nie jest Pogromca demonów , zrobiono to aż nadto, aby zwiększyć popularność całej serii.

Teraz manga została wydana od 2017 roku i do tej pory opublikowano jedenaście tomów, a Yamaguchi publikuje nowe rozdziały, gdy mówimy. Manga pozostaje popularna, a pierwszy sezon serialu z pewnością w tym pomógł. Więc co to oznacza dla przyszłości serialu?

Jak dotąd nikt nie powiedział nic o potencjalnym drugim sezonie Okres niebieski , lub jakąkolwiek formę kontynuacji, jeśli o to chodzi. Jednak niebieski okres jest bardzo prawdopodobnym kandydatem do odnowienia, jeśli zapytasz nas – serial był popularny i jest więcej materiału do zaadaptowania – ale widząc, jak brakuje nam dokładnych informacji, nie możemy powiedzieć nic szczególnego poza tym, że serial jest prawdopodobny kandydat do odnowienia wkrótce.

Biorąc to wszystko pod uwagę, drugi sezon Okres niebieski prawdopodobnie za rok, ale nie sądzimy, aby pojawił się przed 2023 rokiem.

Okres niebieski Zwiastun sezonu 2

Po zapoznaniu się z podstawowymi i niezbędnymi informacjami prawdopodobnie podsumowaliście sami, że nie ma zwiastuna drugiego sezonu Okres niebieski przyczyna jest dość prosta – mianowicie po prostu dlatego, że sezon nie został jeszcze nawet ogłoszony, co z kolei oznacza, że ​​produkcja jeszcze się nie rozpoczęła, więc nie może być nawet zwiastuna na potencjalny drugi sezon .

Jak omówiliśmy, Okres niebieski jest prawdopodobnym kandydatem do odnowienia, widząc, że seria manga wciąż trwa, a do tej pory opublikowano 11 tomów, i biorąc pod uwagę fakt, że anime wciąż ma wiele materiału do zaadaptowania i jak popularne było, myślimy, że” prawdopodobnie zobaczymy sequel, ale dopóki nie otrzymamy potwierdzenia, że ​​zostanie wyprodukowany drugi sezon, a także potwierdzenia, że ​​produkcja się rozpoczęła, nie będziemy wiedzieć, kiedy pojawi się zwiastun.

ZWIĄZANE Z: 50 najlepszych anime Isekai wszech czasów (RANKING)

Biorąc pod uwagę wszystkie opóźnienia, prawdopodobnie moglibyśmy poczekać do początku 2023 roku, aby uzyskać informacje na temat zwiastuna nowego sezonu, ale nawet to jest dalekie. Po prostu śledź Netflix, aby uzyskać więcej informacji, ponieważ są oni na bieżąco ze swoimi informacjami.

Okres niebieski Sezon 2 Fabuła

Fabuła potencjalnego drugiego sezonu Okres niebieski wciąż pozostaje tajemnicą. Chociaż wiemy, co dzieje się dalej w mandze, ponieważ do tej pory ukazało się jedenaście tomów, a kolejne rozdziały są w drodze, to jak adaptacja ma się do tego zbliżyć, pozostaje wielką tajemnicą, ponieważ nie mamy żadnych informacji na tym.

Mianowicie nie wiemy, ile obecnie opublikowanego materiału zaadaptowaliby producenci, ani ile odcinków miałby drugi sezon. Dlatego tak naprawdę nie możemy spekulować na temat jakichkolwiek szczegółowych szczegółów związanych z fabułą.

Historia Okres niebieski podąża za uczniem liceum Yatora Yaguchi jest dobrym uczniem i spędza wieczory z kumplami w Shibuya i ogląda futbol. Ale nie wie, co zrobić ze swoim życiem po szkole. Z zainteresowania zaangażował się w pracę na zajęciach plastycznych i niespodziewanie został pochwalony, także przez przyjaciół.

Dalsze kontakty z klubem artystycznym pozwalają Yatorze na większe zainteresowanie i ostatecznie dołączenie do klubu. Po raz pierwszy rozwija w sobie entuzjazm do czegoś, widzi jak dobrzy są inni w klubie i chce być lepszy. Rozmawia z innymi o tym, do jakiej szkoły artystycznej można by pójść i dowiaduje się, jak trudne są egzaminy i jak silna jest konkurencja.

Ponieważ jego rodziców nie stać na czesne, Yatora może ubiegać się tylko o stanowe Tōkyō Geijutsu Daigaku. W czasie wakacji sumiennie wykonuje wszystkie zadania zlecone mu przez szefa klubu. Wraz z Yuką z klasy odwiedza zimą szkołę przygotowawczą do matury artystycznej, gdzie po raz pierwszy spotyka wielu utalentowanych młodych ludzi, którzy mają ten sam cel co on.

Jeśli chodzi o treść zaadaptowaną w pierwszym sezonie, oto co wiemy z listy odcinków:

Nie.TytułW reżyseriiScenariuszStoryboarded przezOryginalna data emisji
jedenPrzebudzenie do radości malowania
Transkrypcja: E o Kaku Yorokobi ni Mezamete Mita (j. japoński: obudziłem się z radości rysowania)
Juria MatsumuraReiko YoshidaKoji Masunari2 października 2021
dwaW ogóle nie jest opalony
Transkrypcja: Zenzen Yakete nē (po japońsku: w ogóle nie jest opalony)
Yūsuke OnodaReiko YoshidaKatsuya Asano9 października 2021
3Szkolny debiut umarłych
Transkrypcja: Yobikō Debyū Obu Za Deddo (jap.: Szkolny debiut umarłych)
Shigeru FukaseReiko YoshidaTsutomu Miyazawa16 października 2021
4Dokąd zmierzamy?
Transkrypcja: Wareware wa Doko e Iku no ka (jap.: Dokąd idziemy)
Hiromitsu HagiwaraReiko YoshidaIdee Yasunori23 października 2021
5Bezradny, nawet jeśli wiem, co robić
Transkrypcja: Kadai ga Miete mo Dō Shiyō mo nē (po japońsku: nie mogę pomóc, nawet jeśli widzę problem)
Shigeru YamazakiReiko YoshidaHiroaki Tomita30 października 2021
6Poważne załamanie psychiczne
Transkrypcja: Menbure Hanpa Naitte (jap.: Poważny Załamanie Psychiczne)
Ryūta KawaharaReiko YoshidaRyūta Kawahara6 listopada 2021
7Początek pierwszego egzaminu
Transkrypcja: Ichiji Shiken Kaishi (j. japoński: początek pierwszego testu)
Yūsuke OnodaReiko YoshidaGoichi Iwahata13 listopada 2021
8Szaleństwo na mózg
Transkrypcja: Nōjiru Bushā (jap.: Brain Juice Bushā)
Masatoyo TakadaReiko YoshidaMasatoyo Takada20 listopada 2021
9Wędrujący nóż
Transkrypcja: Samayou Naifu (jap.: nóż wędrowny)
Daisuke KuroseReiko YoshidaHiroaki Tomita27 listopada 2021
10Nasz kolor niebieski
Transkrypcja: Oretachi no Aoi Iro (jap.: nasz niebieski kolor)
Shūjirō AmiReiko YoshidaShūjirō Ami4 grudnia 2021
jedenaściePoczątek drugiego egzaminu
Transkrypcja: Niji Shiken Kaishi (jap.: rozpoczęto drugi test)
Kuniyasu NishinaReiko YoshidaIdee Yasunori11 grudnia 2021
12Kiedy zacząłem farbować na kolor
Transkrypcja: Irozuki Hajimeta Jibun (po japońsku: Kiedy zacząłem być kolorowy)
Shin’ichi FukumotoReiko YoshidaKoji Masunari18 grudnia 2021

Okres niebieski Sezon 2 Obsada

Obsada Okres niebieski prawdopodobnie pozostałby w większości taki sam w potencjalnym drugim sezonie, głównie dlatego, że wiemy, że większość głównych bohaterów nadal pojawia się w dalszej części historii i nie jest to program, w którym w rzeczywistości umiera wiele postaci lub coś takiego. Właściwie nie wiemy, czy zobaczymy drugi sezon serialu, czy może kontynuację filmu, ponieważ jest to również trend w dzisiejszych czasach, ale jeśli to zrobimy, prawdopodobnie powróci obsada z pierwszego sezonu (ponieważ mają zwrócony do filmu) i zawiera:

  • Hanamori Yumiri jako Ayukawa Ryuuji
  • Mineta Hiromu jako Yaguchi Yatora
  • Kawanishi Kengo jako Hashida Haruka
  • Miyamoto Yume jako Kuwana Maki
  • Yamashita Daiki jako Takahashi Yotasuke

Ile będzie odcinków Okres niebieski Sezon 2 Masz?

Ta informacja nie jest w tej chwili znana. Okres niebieski pierwszy sezon miał w sumie 11 odcinków i wiedząc, jak działa współczesne anime, zakładamy, że potencjalny sezon miałby mniej więcej taką samą liczbę odcinków, co oznacza 11 lub 12. Rzadko współczesne anime ma dużą (r) liczbę odcinków, dlatego zakładamy, że pozostanie na tym samym numerze.

Gdzie oglądać Okres niebieski Sezon 2?

Pierwszy sezon Okres niebieski miał swoją premierę w Japonii w sieciach MBS i TBS JNN. Został następnie licencjonowany i przesyłany strumieniowo na Netflix na całym świecie, dlatego zakładamy, że to samo wydarzy się w drugim sezonie. Jeśli wydarzy się drugi sezon, prawdopodobnie będzie nadawany w Japonii, zanim dotrze do jednego lub kilku serwisów streamingowych.

O Nas

Aktualności Kinowe, Seria, Komiksy, Anime, Gry