Call Of The Night: Vampire Romance Manga otrzyma adaptację anime

Za pomocą Łukasz Abramowicz /10 listopada 202110 listopada 2021

Seria manga Call of the Night (Yofukashi no Uta) oficjalnie doczeka się adaptacji anime, potwierdzonej przez Fumination.

Oczekuje się, że anime zadebiutuje w lipcu 2022 roku. Wraz z zapowiedzią ujawniono również oficjalny zwiastun anime, który ujawnia piosenkę przewodnią Creepy Nuts.

Nanakusa jest wampirem. To jest w porządku z ludzkim Ko. On też chce nim być. Ale przemiana nie przychodzi tak łatwo… Kiedy Nazuna zaprasza Ko do spędzenia nocy u niej w opuszczonym budynku, jest podekscytowany! Ale potem budzi się, by pocałować się w szyję, trochę zbyt mocno ugryziona… Czy to tylko smakowity smak jego krwi sprawia, że ​​spotyka się z nim noc w noc na nocne przygody, rozmowy i… drzemki? Albo coś innego? Potem, gdy pojawia się urocza dziewczyna z przeszłości Yamoriego i walczy o jego uwagę, jego rozwijający się związek z nieumarłymi zostaje wystawiony na próbę!

Call of the Night – oficjalny opis mangi
Źródło: animenewsnetwork.com

Manga Call of the Night zadebiutowała w sierpniu 2019 roku i od tego czasu wydała osiem tomów w Japonii i cztery tomy na całym świecie. Tom 5 będzie dostępny na całym świecie 14 grudnia, a Tom 6 8 lutego 2022 roku. Manga została napisana przez Kotoyamę i wydana przez Shogakukan.

Adaptację do anime napisze Michiko Yokote, a wyreżyserują Tomoyuki Itamura i Tetsuya Miyanishi. Anime będzie emitowane w telewizji Fuji TV Noitamina od lipca 2022 roku.

O Nas

Aktualności Kinowe, Seria, Komiksy, Anime, Gry