Crunchyroll ogłasza międzynarodową wiosenną tablicę anime Dubs

Za pomocą Robert Milaković /12 kwietnia 202112 kwietnia 2021

Crunchyroll, najpopularniejsza marka anime na świecie, ogłasza dziś serię dubbingowanych seriali anime, które trafią na platformę w ramach wiosennego sezonu, w tym niecierpliwie wyczekiwane Tokyo Revengers, prowokujący do myślenia To Your Eternity i trwającą serię Crunchyroll Original So Jestem Pająkiem, więc co z tego?

dubbing Tokijscy Mściciele, dramatyczna seria akcji będzie dostępna w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim, francuskim i niemieckim. W tym anime żałosny Takemichi zostaje podjęty przez życie, gdzie uczy się przestać przepraszać i zacząć walczyć o uratowanie ludzi, na których mu najbardziej zależy – bez względu na szanse.

Do Twojej Wieczności, autora A Silent Voice, będzie dostępny w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim, francuskim i niemieckim. W tym anime para wyrusza na przygodę, aby dowiedzieć się, co to naprawdę znaczy być człowiekiem.Witamy w Szkole Demonów Iruma Kun Sezon 2 podąży za Irumą i jego diabelskimi kolegami z klasy, którzy będą kontynuować swoje lekcje czarnej magii. Serial z dubbingiem będzie dostępny w języku angielskim.

W nadchodzącym serialu komediowym Zabijam Slimy od 300 lat, wiedźma, która zyskuje moc po zabijaniu szlamów przez 300 lat, przeżywa różne ciekawe przygody. Dubbing będzie dostępny w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim, francuskim i niemieckim.

Seria Crunchyroll Original Więc jestem Pająkiem, więc co z tego? będzie nadal dostępny w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim, francuskim i niemieckim i będzie śledzić podróż pewnej licealistki, która odradza się w swojego małego pająka i wykorzystuje swoją pozytywność, aby przetrwać jako jedna z najniższych bestii!

Crunchyroll produkuje również następujące międzynarodowe duby:

    Tym razem odrodziłem się jako śluz(Sezon 1), a wszystkie pięć OVA będzie dostępnych w języku hiszpańskim, francuskim i portugalskim. Rimuru powraca, by chronić swoich przyjaciół i Federację Jura Tempest.
  • Re:ZERO − Rozpoczęcie życia w innym świecie (sezon 2)jak i jedno i drugie OVA do anime, Re:ZERO – Rozpoczęcie życia w innym świecie – Śnieg pamięci oraz Re:ZERO – Rozpoczęcie życia w innym świecie – Zamarznięta więź będzie dostępny w języku hiszpańskim i portugalskim. Nierozerwalne więzi, tragedia i miłość zajmują centralne miejsce w drugim sezonie Re:ZERO – Zaczynając życie w innym świecie (sezon 2). Komediowy Re:ZERO -Starting Life in Another World- Memory Snow przynosi trochę beztroski, podczas gdy Re:ZERO -Starting Life in Another World- The Frozen Bond koncentruje się głównie na Emilii.
  • Powstanie bohatera tarczy (sezon 1)będzie dostępny w języku hiszpańskim, francuskim i portugalskim. Kurtyna unosi się w fantastycznej przygodzie o wzroście człowieka, który stracił wszystko.

O Nas

Aktualności Kinowe, Seria, Komiksy, Anime, Gry