Jak kopiować i wklejać w Minecraft (zaktualizowany 2021)

Za pomocą Hrvoje Milaković /7 lipca 20219 lipca 2021

Minecraft to niesamowity plac zabaw do realizacji Twojej kreatywności i stał się przyczółkiem w wirtualnym świecie gier. Jest to kreatywna gra w piaskownicy. Najpiękniejszą rzeczą w grze Minecraft jest to, jak możesz się doskonalić jako gracz. Pozwala walczyć z innymi graczami za pomocą zaawansowanej broni. Pozwala także bronić się przed śmiercionośnymi mobami. Jedną z wyjątkowych funkcji tej gry jest kopiowanie i wklejanie. Ale jak dokładnie byś skopiował i wkleił w Minecrafcie?

Kopiowanie i wklejanie w Minecraft wymaga włączenia kodów w ekwipunku. Musisz także mieć polecenie /clone polecenie na liście bloków poleceń. Najpierw wybierz rzecz, którą chcesz zduplikować. Następnie wybierz lokalizację, w której chcesz sklonować. Na koniec użyj różnych poleceń (Start, Stop i Copy), aby zduplikować swoje przedmioty w grze Minecraft.

Kopiowanie i wklejanie pomoże Ci szybko tworzyć wiele przedmiotów w grze Minecraft. Jest to jedna z najbardziej wyróżniających się genialnych funkcji w grze Minecraft, dzięki której możesz wykonać wiele zadań w krótkim lub krótkim czasie. Możesz kopiować i wklejać budynki, bloki, regiony i wiele innych struktur. W Minecrafcie przydatne jest szybkie budowanie różnych konstrukcji. Możesz zbudować dowolną strukturę w dowolnym momencie dzięki funkcji kopiowania i wklejania w grze Minecraft.W tym artykule wyjaśnimy, jak kopiować i wklejać różne elementy w grze Minecraft.

Spis treści pokazać Jak powielasz rzeczy w Minecrafcie? Jak skopiować i wkleić dom w Minecraft? Jak kopiować i wklejać polecenia w Minecraft Windows 10? Czy możesz skopiować i wkleić Minecraft Xbox? Czy możesz kopiować i wklejać budynki w Minecrafcie? Jak powielać elementy w Minecraft Education Edition? Jak sklonować się w Minecrafcie? Jak kopiować i wklejać struktury w Minecrafcie do innego świata?

Jak powielasz rzeczy w Minecrafcie?

Minecraft pozwala przenosić wybrany blok lub powielać elementy na tej wirtualnej platformie gier online za pomocą różnych poleceń bloku poleceń. Jednak klonowanie rzeczy w grze Minecraft wymaga posiadania kilku rzeczy jako warunku wstępnego w ekwipunku.

 • Włącz kody w ekwipunku.
 • Będziesz potrzebować polecenia / clone na liście bloków poleceń Minecrafta.

Przyjrzyjmy się, jak duplikujesz rzeczy w Minecrafcie. Ale zanim przejdziemy dalej, upewnij się, że Twoja platforma obsługuje polecenie „/clone”. Jeśli tak, będziesz musiał wykonać poniższe czynności:

 1. Stwórz strukturę, którą chcesz powielić.
 2. Wybierz strukturę, którą chcesz skopiować.
 3. Wybierz lokalizację, w której chcesz sklonować.
 4. Możesz łatwo klonować mniejsze struktury i rzeczy, podczas gdy musisz klonować większe struktury na kawałki.
 5. Najlepiej byłoby, gdybyś znalazł współrzędne każdego zakrętu.
 6. Powinieneś mieć trzy zestawy współrzędnych.
 7. Użyj różnych poleceń (Start, Stop i Copy), aby zduplikować swoje przedmioty w grze Minecraft.

Będziesz używać różnych poleceń /clone do innych rzeczy. Na przykład, jeśli chcesz zduplikować ścianę z biomu Plains do biomu Desert, skopiujesz narożne współrzędne biomu Plains do biomu Desert.

 1. Teraz naciśnij klawisz Enter.
 2. Twój kod doda do twojego ekwipunku.
 3. Otrzymasz powiadomienie, że wykonałeś polecenie klonowania.
 4. Przejdź do menu czatu i wpisz tutaj swoje polecenie.
 5. Naciśnij spację, aby wprowadzić żądane słowa kluczowe (zamień, zamaskowane, przefiltrowane).
 6. Wybierz opcję działania poleceń, ponownie naciskając spację.
 7. Masz trzy opcje, takie jak normalny, ruch i siła.

Proszę bardzo. Teraz pomyślnie zduplikowałeś wybraną rzecz lub strukturę

Jak skopiować i wkleić dom w Minecraft?

Czy jesteś zmęczony tym, że Twoje budynki i konstrukcje pozostają w jednym miejscu? Bez obaw. Możesz zmienić swoją lokalizację na dowolne inne miejsce. Możesz także przenieść strukturę z jednego świata Minecraft do innego świata Minecraft bez użycia bloku strukturalnego. Kopiowanie domu z jednego świata do innego, zupełnie innego świata nie jest jednak łatwym zadaniem. Stwórzmy więc najprostszy sposób na skopiowanie i wklejenie domu w Minecrafcie.

 1. Otwórz okno czatu i wybierz Start. Umożliwi Ci skopiowanie jednego rogu domu.
 2. Teraz wybierz stop, aby skopiować drugi róg domu.
 3. Wybierz kopię polecenia, aby w końcu skopiować swój dom i wkleić go w dowolnym miejscu.

Jak kopiować i wklejać polecenia w Minecraft Windows 10?

Modyfikacje budynków do Minecrafta to wyjątkowe cechy Minecrafta ze względu na jego kreatywność. Niektóre z tych modów umożliwiają dodawanie wielu rzeczy do budowania do twojego świata, a kilka z nich pomaga ci używać poleceń kopiowania i wklejania w różnych edycjach świata Minecraft. Tak więc możliwe jest kopiowanie i wklejanie poleceń w Minecraft Windows 10. W tym celu musisz mieć polecenie /clone na liście bloków poleceń Minecrafta.

 1. W wersji Windows 10:
 2. Naciśnij przycisk T, aby otworzyć okno czatu w Minecraft.
 3. Wpisz tam swoje polecenie. Możesz wpisać dowolne polecenie dla bloku lub regionu.
 4. Wprowadź kod.
 5. Uruchom polecenie, klikając klawisz Enter.
 6. W każdym rogu okna gry zobaczysz komunikat potwierdzający.

Teraz pomyślnie skopiowałeś żądane polecenie i wkleiłeś je do innego świata.

Czy możesz skopiować i wkleić Minecraft Xbox?

Nie będzie można kopiować i wklejać we wszystkich edycjach konsoli Xbox Minecraft. Możesz także grać w Minecrafta z Xbox Game Pass . Na przykład jedną z edycji konsoli Xbox, która nie obsługuje poleceń kopiowania i wklejania, jest konsola Xbox 360. Jednak nadal możesz używać tego polecenia na platformie Xbox One.

Postępuj zgodnie z podanymi instrukcjami, aby skopiować i wkleić na Minecraft Xbox:

 1. Wybierz tekst i zaznacz go.
 2. Wybierz Kopiuj w przycisku menu.
 3. Przesuń kursor w wybrane miejsce i wklej tam tekst.
 4. Wybierz przycisk menu, aby wkleić tekst.

Czy możesz kopiować i wklejać budynki w Minecrafcie?

Czy jesteś zmęczony aktualną lokalizacją swojego domu w Minecraft? Czy chcesz zmienić lokalizację swojej wieży na lepsze i bardziej malownicze miejsce w grze Minecraft? W tym celu Minecraft oferuje ulepszanie swojego świata za pomocą współrzędnych. Kopiowanie i wklejanie budynków w grze Minecraft wymaga trzech różnych poleceń poleceń czatu:

 • Początek
 • Zatrzymać
 • Kopiuj
 1. Początek

Możesz użyć tego polecenia, aby rozpocząć kopiowanie wymaganego obszaru. Przed użyciem tego polecenia musisz wybrać żądany obszar, aby go skopiować.

 1. Zatrzymać

Użyj tego polecenia, aby skopiować pozostały wybrany obszar. To polecenie pozwoli Ci przestać kopiować wymaganą witrynę i rozpocząć kopiowanie pozostałej części domu.

 1. Kopiuj

To polecenie ostatecznie utworzy dokładną kopię wybranego obszaru w wybranym przez Ciebie miejscu. W ten sposób z powodzeniem skorzystałeś z tej fantastycznej funkcji w grze Minecraft.

Jak powielać elementy w Minecraft Education Edition?

Grałeś w Minecrafta bez żadnych kreatywnych narzędzi? Czy chcesz szybko zduplikować wiele elementów w Minecrafcie w mgnieniu oka? Cóż, znalazłeś odpowiednią wersję, która pomoże Ci zwiększyć swoje umiejętności twórcze. Minecraft Education Edition jest specjalnie zaprojektowany do użytku w klasie. Na przykład pozwala na duplikowanie przedmiotów za pomocą wersji 1.0 Minecrafta. Nie musisz zmieniać swojego świata.

Poza tym jest to jedyna wersja obsługująca polecenie /clones. Ale jak się duplikuje? Zacznijmy.

 1. Musisz zebrać wybrany materiał do powielenia
 2. Włóż to do skrzyni i zamknij
 3. Przejdź do swojego ekwipunku Minecraft
 4. Otwórz okno czatu.
 5. Naciśnij przycisk T w Minecrafcie i wpisz tam polecenie / clone.
 6. Po wpisaniu polecenia wybierz uruchom, aby przejść dalej
 7. Musisz uruchomić polecenie, aby zduplikować wybrane elementy.

Jak sklonować się w Minecrafcie?

Nie możesz sklonować się w Minecrafcie. To jest złe etycznie. Dlatego Minecraft nie pozwala na klonowanie gracza lub podmiotu za pomocą polecenia klonowania. Zamiast tego możesz użyć polecenia /clone polecenie, aby powielić różne regiony, przedmioty, budynki, konstrukcje lub bloki itp.

Możesz jednak użyć innej komendy, aby przywołać wielu graczy naraz. Użyj w tym celu polecenia wezwania. Możesz użyć tego polecenia, aby wykonać wiele kopii odtwarzacza, ale z niestandardową skórką. Za pomocą tego polecenia nie będziesz w stanie zdobyć repliki odtwarzacza. Oprócz tego nie możesz używać dokładnych nazw gracza w tym poleceniu, jak to zwykle robisz w swojej rozgrywce.

Jak kopiować i wklejać struktury w Minecrafcie do innego świata?

Kopiowanie i wklejanie działa w grach w nieco inny sposób w porównaniu z normalnymi funkcjami kopiowania i wklejania. Historia kopiowania i wklejania jest zupełnie inna w grze Minecraft. Nie możesz użyć klawiszy ctrl+C i ctrl+V do kopiowania i wklejania tutaj.

Oto jak skopiować i wkleić struktury z jednego świata Minecrafta do drugiego:

 1. Znajdź dokładną lokalizację.
 2. Użyj dwóch współrzędnych za pomocą polecenia /fill.
 3. Znajdź trzecią współrzędną, aby wkleić tam swoją strukturę.
 4. Otwórz okno czatu, w którym masz trzy współrzędne.
 5. Wpisz to polecenie w menu czatu
 6. (Klon (pierwsze współrzędne) (drugie współrzędne) (współrzędne miejsca docelowego))
 7. Wklej swoją strukturę. To zastąpi wybraną strukturę w Minecrafcie.

O Nas

Aktualności Kinowe, Seria, Komiksy, Anime, Gry