Zaginione miasto: oficjalny zwiastun filmu z udziałem Sandry Bullock, Channinga Tatuma i Daniela Radcliffe'a ujawniony

Za pomocą Łukasz Abramowicz /16 grudnia 202116 grudnia 2021

Paramount Pictures ujawniło oficjalny zwiastun The Lost City, nadchodzącego filmu przygodowego w reżyserii Aarona Nee i Adama Nee. W tym gwiazdorskim filmie występują Sandra Bullock, Channing Tatum, Daniel Radcliffe i Brad Pitt.

Gwiazda Harry'ego Pottera, Daniel Radcliffe, gra złoczyńcę w tym filmie przygodowym, w którym Sandra Bullock gra powieściopisarz romansowy porwany przez postać Radcliffe'a, podczas gdy jej model z okładki, grany przez Channinga Tatuma, chce ją uratować, aby udowodnić, że jest więcej niż na pierwszy rzut oka. Zdobywca Oscara Brad Pitt również ma zagrać specjalną rolę epizodyczną.

Paramount Pictures wydało oficjalny zwiastun. Możesz to sprawdzić poniżej, a także streszczenie:Samotna powieściopisarka romantyczna podczas wycieczki książkowej ze swoim modelem z okładki zostaje wciągnięta w próbę porwania, w wyniku której oboje biorą udział w morderczej przygodzie w dżungli. — Zaginione miasto, streszczenie

To nie pierwszy raz, kiedy Daniel Radcliffe gra złoczyńcę. Być może pamiętasz, kiedy grał potentata technologicznego Waltera Mabry'ego w Now You See Me 2. Najnowszy film Sandry Bullock The Unforgivable został niedawno wydany na Netflix. Channing Tatum rozpocznie produkcję trzeciej części Magic Mike. Brad Pitt zagra w przyszłym roku w Bullet Train, filmie akcji, który Sony niedawno opóźniło z 8 kwietnia do 15 lipca 2022 roku.

Napisane przez Orena Uziela, Danę Fox, Adama Nee i Aarona Nee i wyreżyserowane przez Adama Nee i Aarona Nee, The Lost City ukaże się 25 marca 2022 roku przez Paramount Pictures.

O Nas

Aktualności Kinowe, Seria, Komiksy, Anime, Gry