Re: Zero Top 10 głównych postaci (w rankingu)

Za pomocą Hrvoje Milaković /4 czerwca 20213 czerwca 2021

Re: Zero to obecnie jedno z najpopularniejszych anime. Założenie spektaklu, osoba z czasów nowożytnych w tajemniczy sposób trafiająca do innej rzeczywistości, sprawia, że ​​niezwykle łatwo jest się w nią wczuć. Według fanów jedną z najlepszych części serialu są jego główni bohaterowie, ale jest tak wielu do wyboru, którzy są najlepsi.

Ten artykuł zawiera listę dziesięciu najlepszych postaci z serii wraz z krótkim wyjaśnieniem. Jeśli jesteś ciekawy, jak Twoje ulubione postacie plasują się na naszej liście, czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

Spis treści pokazać 1. Rem 2. Emilia 3. Natsuki Subaru 4. Kolczatka 5. Rama 6. Otto Suwen 7. Beatrycze 8. Puck 9. Roswaal L. Mathers 10. Garfield

1. Rem

Rem wraz ze swoją siostrą Ram pracuje jako służąca w służbie Lorda Roswaala L Mathersa. Pojawia się w Arc 2, Arc 3 i Arc 7 i jest jedną z głównych postaci drugoplanowych w Re: Zero. Była także drugorzędną antagonistką podczas pierwszej części Arc 2.Początkowo obawiała się Subaru, ale po tym, jak ją uratował, rozgrzała się do niego i ukształtowała do niego głębokie uczucie. Lye Batenkaitos zjadła jej imię i wspomnienia pod koniec trzeciego łuku, w wyniku czego przeszła w stan zawieszenia.

W końcu obudziła się ze snu po śmierci Lye'a pod koniec szóstego łuku, ale teraz cierpi na amnezję, ponieważ nie odzyskała jeszcze swoich wspomnień.

Jest najpopularniejszą i najbardziej lubianą postacią serialu i łatwo zrozumieć, dlaczego. Jej osobowość to idealne połączenie uroczych manier i cech pielęgnacyjnych z wszystkimi innymi aspektami, które sprawiają, że jest silna i niezależna.

2. Emilia

Emilia jest główną bohaterką serii Re: Zero. Jest półelfką, która bierze udział w Królewskiej Selekcji, aby zostać 42. królem Smoczego Królestwa Lugnicy.

Emilia jest prawdopodobnie najbardziej znaną postacią w serii, ponieważ większość wydarzeń kręci się wokół niej. Oficjalnie pojawia się na samym początku serialu. Subaru został jej oficjalnym rycerzem po Arc 4.

Pomimo tego, że Emilia jest główną bohaterką opowieści, często zostaje przyćmiona przez Rema. Oba są zainteresowaniami miłosnymi Subaru, dlatego nie powinno dziwić, że często są ze sobą kontrastowane.

Emilia to ukochana, która lubi opiekować się ludźmi, mimo że nie chce tego rozpoznać, zrzucając winę na własny egoizm.

W efekcie Emilia często w dużym stopniu unika otwierania się na ludzi i wyrażania swoich zmartwień. Nie przejmuje się swoim wyglądem i polega na Pucku, który zadba o jej włosy i ubrania. Inni traktowali ją surowo, ponieważ jej wygląd jest identyczny z wyglądem Wiedźmy z Zazdrości.

Pomimo zamiłowania Subaru do traktowania jej jak damy w niebezpieczeństwie, w rzeczywistości jest znacznie bardziej zdolna i samodzielna. To okropne, że od czasu do czasu musi tak bardzo cierpieć, mimo że pod każdym względem jest ukochaną.

3. Natsuki Subaru

Natsuki Subaru jest bohaterem Re: Zero. Satella dała mu moc Powrotu przez Śmierć jako hikikomori, która została zabrana do Lugnicy z tajemniczych powodów.

Po wydarzeniu w Sanktuarium został rycerzem Emilii, a następnie wykazano, że posiada wymagane cechy, aby zostać kandydatem na mędrca.

Podczas gdy Subaru ma tendencję do błędnego odczytywania rzeczy, co prowadzi go do głupich działań, jest oddany tym, których kocha, chcąc im pomóc, nawet jeśli oznacza to podążanie trudną ścieżką.

Jego determinację potwierdzają liczne scenariusze i wydarzenia, które napotyka w świecie fantasy, pomimo początkowej tendencji do wyboru „łatwiejszej opcji”.

Ma nadzieję, że bycie wciągniętym do nowego wszechświata przedstawia się jako zamknięty w NEET, ale wkrótce rozumie realia swojej sytuacji. W końcu przysięga, że ​​będzie oddany i opiekuńczy wobec ludzi, których najbardziej kocha.

Subaru, pod swoją dziwaczną osobowością, jest wyjątkowo niepewnym siebie facetem, który cierpi na poważny kompleks niższości w wyniku dorastania w cieniu ojca. Rozwinął również podstawowe niezrozumienie relacji, wierząc, że gdyby nie był w centrum uwagi, zostałby porzucony.

Subaru to wyjątkowe podejście do tego, jak często są bohaterowie anime, pomimo tego, że wielu fanów uważa go czasami za nieprzyjemnego z powodu jego płaczliwej mentalności. Podczas gdy męscy bohaterowie są zazwyczaj przedstawiani jako niezwykle potężni, jeśli nie najsilniejsi ze wszystkich, Subaru znajduje się na drugim końcu skali. Jest zasadniczo bezsilny i nie jest najodważniejszym z bohaterów. Ale wciąż próbuje i w pewnym momencie jego desperacja prawie okazuje się inspirująca.

4. Kolczatka

Czarownice od początku były przedstawiane jako najstraszniejsza siła zła w Re: Zero. Więc było niespodzianką, gdy Echidna okazała się zmarłą czarownicą, która po prostu chciała napić się herbaty z Subaru.

Na pierwszy rzut oka wydawała się uprzejma, łagodna, empatyczna i być może trochę infantylna. Inne Czarownice opisały ją jako niezdarną, co widać po tym, jak podpaliła las, prawie płonąc na śmierć, próbując się ogrzać.

Zaniedbała także codzienne czynności, prawie zapominając o swoim naszyjniku z kryształu piroksenu zawierającego dusze innych Czarownic i prawie go porzucając, gdyby nie przynieśli go jej Colette i Palmyra.

Wydaje się, że jest trochę niewłaściwie umiejscowiona, ponieważ czarownice są przedstawiane jako największe zło w serii, a Echidna tak naprawdę tego nie reprezentuje.

Jednak gdy ją poznasz, zdasz sobie sprawę, że ma czarne serce, nie potrafi docenić uczuć innych i, według konwencjonalnych standardów, jest socjopatą. Nie miała żadnych skrupułów, by adoptować sofistykę, kłamać i wprowadzać ludzi w błąd, aby uzyskać więcej informacji. Ilekroć ich dwoje wchodziło w interakcje, była uprzejma, a nawet radosna.

Jej rzeczywiste cele stają się w końcu bardziej skomplikowane, ale nigdy nie stanowi dla nikogo zagrożenia i pozostaje neutralną i czarującą postacią, dlatego tak wielu fanów ją kocha.

5. Rama

Ram jest młodszą siostrą Rema i jedną z bliźniaczek margrabi Roswaal L Mathers. Ram urodził się w klanie Oni z tylko jednym rogiem i wykazał się wielkim talentem i mocą, co skłoniło społeczność do nazywania jej powtórnym przyjściem Boga Oni.

Jednak straciła róg po zaatakowaniu przez Kult Czarownic i została uratowana przez Roswaal L Mathers wraz ze swoją siostrą.

W zamian Ram obiecał pomóc Roswaalowi w jego wyprawie, obiecując pomoc w zabiciu Boskiego Smoka. Pomimo obietnicy zabicia go i zemsty na swoim zmarłym klanie za jej dziesięć lat służby u Margave, rozwinęła do niego intensywne uczucia.

Z wyjątkiem jednej z nieudanych pętli, gdy Rem uległ klątwie, Ram odegrał nieco neutralną rolę, kiedy po raz pierwszy pojawiła się w Arc 2, ani nie wspomagała wysiłków Subaru, ani nie sprzeciwiała się mu aktywnie, jak zrobiła to jej siostra. Odegrała jednak kluczową rolę w ostatniej pętli łuku, pozwalając Subaru zatriumfować i położyć kres szaleństwu Demonicznej Bestii w lesie.

Ram odegrał również ważną rolę wspierającą w 4 i 6 łukach, walcząc z Roswaal w pierwszym i Sin Arcybiskupem Obżarstwa w drugim.

Jej dziwaczna osobowość i lekceważenie innych postaci (ale głównie Subaru) sprawiają, że jest zabawną postacią, a także niezwykle sympatyczną. Jest również niezwykle pewna siebie i często chwali się za swój uroczy wygląd i maniery, które zwykle uchodzą za humorystyczne i przełamują napięcie w serialu.

6. Otto Suwen

Otto Suwen był kupcem, dopóki Kult Czarownic nie porwał go, a gang Natsuki Subaru go uratował.

Po pierwszym spotkaniu z Hakugei w Łuku 3, Otto i Subaru rozpoczęli swój związek w ostrym tonie.

Otto podążył za Subaru i Emilią do Sanktuarium, gdy ich ścieżki spotkały się po raz ostatni w tym samym Arce, i działał jako jeden z największych zwolenników Subaru, stając się ważnym dla jego intencji i pomagając mu walczyć z Roswaal i przezwyciężyć wydarzenie w Sanktuarium. Otto dołączył do Emilia Camp w następnym roku jako szef spraw wewnętrznych.

Odegrał również ważną rolę w Arc 5, pomagając w pokonaniu dwóch z trzech Arcybiskupów Grzechu Gluttony kosztem poważnej kontuzji nogi.

Otto jest bardzo nieszczęśliwym osobnikiem, o czym świadczy jego prawie utonięcie podczas pierwszej kąpieli; w ten sposób urodził się pod nieszczęsną gwiazdą. Inni zakładali, że rozmawiał z wyimaginowanymi przedmiotami, kiedy był mały i traktowali go jak nieszczęśliwe dziecko ze względu na jego Boską Ochronę.

Często jest poniżany, wrażliwy i postrzegany jako słaby lub żałosny, co może powodować, że ludzie go nie doceniają. Może też być przestraszony i spanikowany; kiedy dowiedział się, że Biały Wieloryb podąża za Subaru, wyrzucił go z wozu, choć nadal zginął w tym wszechświecie.

Nie jest też całkowicie pozbawiony cnót. Jest niezwykle oddany swoim przyjaciołom; pomagał Subaru w Sanktuarium, mimo że mogło to kosztować go życie; to nie pierwszy raz, kiedy naraża swoje życie dla swoich przyjaciół.

7. Beatrycze

Beatrice jest członkinią Obozu Emilia i byłą kustoszką Zakazanej Biblioteki w rezydencji Roswaal, aż do jej zniszczenia w zakończeniu Arc 4. Jest główną postacią drugoplanową w Re: Zero, odgrywając szczególnie ważną rolę w Arc 4.

Jest wymyślonym duchem stworzonym w niewyjaśnionych celach przez Wiedźmę Chciwości. Kazano jej czekać w bibliotece na Tą Osobę, która uratowała ją 400 lat temu. Subaru przekonał ją, by żyła po zakończeniu Arc 4 i stała się jego zakontraktowanym duchem.

Beatrice ma protekcjonalny stosunek do innych i ma trudności z radzeniem sobie z osobami, które próbują się do niej zbliżyć. Mimo swojej pewności siebie jest samotną osobą, która pomimo pozornej sztywności ma miękkie serce.

Ze względu na ich podobieństwa lubi Pucka i woli go od innych członków rodziny Roswaal. Beatrice, podobnie jak Puck, potrafi wykryć, czy ktoś został przeklęty. Potrafi wykryć, gdzie klątwa została nałożona na ciało osoby, a następnie ją usunąć. Z drugiej strony Beatrice może usunąć klątwę tylko wtedy, gdy rzucający nie aktywował jeszcze klątwy, którą rzucił na kogoś.

Pomimo pewnych wad jej urocza osobowość i urocze maniery sprawiają, że niezwykle łatwo jest rozgrzać się do jej charakteru. To sprawia, że ​​jest to niezwykle bolesne, gdy jej łuk staje się nieco ciemniejszy, gdy ujawnia, że ​​czekała, aż ktoś zakończy jej życie.

8. Puck

Emilia miała wcześniej kontrakt z Puckiem, Sztucznym Duchem stworzonym przez Echidnę. Jest obecnym Wielkim Duchem Ognia i jest znany jako Bestia Końca.

Puck odegrał ważną rolę w zdrowiu psychicznym Emilii podczas łuków 1-4, pielęgnując ją i funkcjonując jako postać rodzicielska. Jednak podczas wydarzeń z czwartej części, Puck siłą zerwał kontrakt z Emilią, aby złamać pieczęć, która została nałożona na jej wspomnienia, dając jej szansę na walkę w Procesach Wiedźmy Chciwości.

Puck jest jedną z najbardziej lubianych postaci w serii i jedną z najpopularniejszych postaci. Ujmująca więź łącząca go z Emilią sprawia, że ​​widzowie zapominają, że jest bardzo potężnym duchem, zdolnym do zniszczenia świata.

Na szczęście woli spędzać czas z Emilią i pomagać jej w każdym przedsięwzięciu. To dlatego było tak bolesne, kiedy się rozdzielili.

Puck jest ogólnie miłym duchem. Jest zachwycony i pozostaje przy Emilii, aby ją chronić, z miłością nazywając ją Lią. Popełnia kilka błędów tu i tam, ale dogaduje się płynnie z Beatrice.

Z drugiej strony usposobienie Pucka drastycznie zmienia się w pętle, w których Emilia umiera, okazując pełną obojętność wszystkim poza nią, a nawet chcąc zniszczyć wszechświat, aby wypełnić warunki umowy.

Niestety, od tego czasu nie widzieliśmy zbyt wiele Pucha, co jest jedną z największych krytyki serialu od drugiego sezonu.

9. Roswaal L. Mathers

Roswaal L Mathers jest władcą posiadłości Roswaal, margrabią regionu Mathers i nadwornym magiem Królestwa Smoków w Lugnicy.

Jednak od 14 roku życia był opętany przez ducha swojego przodka, Roswaala A Mathersa. Jest główną postacią drugoplanową w Re: Zero i faktycznym przeciwnikiem Arcs 1 i 4.

Manipulował Emilią, Subaru i Ramem do własnych celów, które obejmowały zniszczenie Boskiego Smoka i wskrzeszenie swojego mentora, mimo że wspierał Emilię w dążeniu do korony.

Ram i Rem są bardzo ważni dla Roswaal i darzy ich dużym szacunkiem wśród swojej załogi. Jest jednak wyjątkowy wśród szlachty, ponieważ ma tak ścisłe więzi z półludźmi, że wielu z nich dla niego pracuje.

W rezultacie pojawiły się niesmaczne plotki, że ma do nich upodobanie. Z drugiej strony Garfiel wierzy, że to dlatego, że zabiera połowę do Sanktuarium.

Postawił zakład z Subaru w Arc 4 i przegrał, zmuszając go do pełnego wsparcia Emilii, choć nie zrezygnował ze swoich celów.

Jest jednym z ulubieńców fanów, ponieważ był ekscentryczny od chwili, gdy został przedstawiony. Jego osobowość sprawia, że ​​jest jedną z najciekawszych postaci w serialu, dlatego widzom często łatwo jest go kibicować.

10. Garfield

Przyrodni brat Frederica Baumann, Garfiel Tinsel, jest byłym opiekunem Sanktuarium. Został przedstawiony jako drugorzędny przeciwnik w pierwszej połowie Arc 4, ale ostatecznie stał się jedną z drugoplanowych postaci Re: Zero, odgrywając kluczowe role w kolejnych sezonach.

Po rodzinnej tragedii rozwinął w nim głęboką niechęć do świata zewnętrznego. Przeżył swoją wcześniejszą traumę pod przewodnictwem Subaru, a po incydencie w Sanktuarium i rezydencji dołączył do obozu Emilia.

Doświadczył wielu przypadków, gdy był bezsilny od czasu wystawienia na świat zewnętrzny, a jednak pozostaje zaangażowany w obronę bliskich mu osób. To jeden z aspektów jego osobowości, który czyni go jednym z ulubieńców fanów.

Jest napisany w sposób, który przedstawia go jako młodego niedojrzałego chłopca, który często udaje łobuza, jednak gdy widzowie go poznają, zdają sobie sprawę, że jest naprawdę miły i ma dobre serce, ale po prostu nie wie, jak to zrobić. Wyraź to.

Garfiel to młody, mały chłopiec z krótkimi, zaczesanymi do tyłu złotymi włosami i głębokimi, przeszywającymi jadeitowymi oczami. Ma ostre kocie zęby, identyczne jak u Fryderyki, ze względu na jego półludzkie dziedzictwo.

Prawdę mówiąc, zarówno Frederica, jak i Garfiel mieli podobną twarz, z wyjątkiem masywnej białej blizny na całym czole Garfiela, którą zadał sobie po zobaczeniu tego, co uważał za morderstwo jego matki podczas Pierwszego Procesu.

O Nas

Aktualności Kinowe, Seria, Komiksy, Anime, Gry