Gdzie oglądać pod pokładem przez wszystkie pory roku

Za pomocą Hrvoje Milaković /23 września 20216 października 2021

Below Deck to pełen przygód, komediowy serial telewizyjny, który po raz pierwszy został wyemitowany 1 lipca 2013 roku i nadal jest dostępny. Jest to oryginalna seria Bravo, obecnie w ósmym sezonie, opracowana przez Marka Cronina, Rebeccę Henning i Douga Henninga. Od tego czasu wysokie przyjęcie przez widzów doprowadziło do uruchomienia kilku serii spin-off, takich jak Below Deck Sailing Yacht.

Ten serial telewizyjny Reality TV wprowadza w życie słynne obecnie motto: pracuj ciężko, baw się mocniej, wyrażane przez głównych bohaterów. Główni bohaterowie, grupa młodych żeglarzy (tak ich nazywają), mają do czynienia ze swoim szefem i różnymi klientami. Robią to, rozwiązując swoje problemy osobiste i żyjąc na jachcie. Niemniej jednak, jeśli masz ochotę na komediową przygodę z odrobiną romansu, masz rację, szukając Below Deck.

Mówią, że dobre rzeczy są trudne do zdobycia. I słusznie to wiem. Dotyczy to również serii pękających żeber i urzekających. Gdzie oglądać Below Deck we wszystkich sezonach, co jest bardzo poszukiwane. Emitowany w telewizji kablowej na początku, okazuje się trudnym wyzwaniem, aby uzyskać całą zabawę z tej serii. Dla Twojej wygody wskażę wiarygodne lokalizacje online, w których możesz cieszyć się tą serią nawet za darmo!Spis treści pokazać Gdzie oglądać poniżej pokładu przez wszystkie pory roku w skrócie? Gdzie oglądać pod pokładem przez wszystkie pory roku Dobra telewizja Hej Amazon Prime Netflix Showmax Paw Inne miejsca Gdzie oglądać pod pokładem za darmo Dobra telewizja Showmax Netflix youtube

Gdzie oglądać poniżej pokładu przez wszystkie pory roku w skrócie?

Użyłbym terminu „urzekający”, aby odpowiednio opisać Below Deck. Pewnego razu zapomniałem dostać popcorn, ale nie mogłem się zmusić do wstrzymania tego odcinka, mimo że chciałem. Muszę powiedzieć, że Henning i Cronin wykonali świetną robotę w budowaniu oczekiwania na każdy kolejny odcinek.

Założę się, że to napięcie wzbudzi w Tobie od razu chęć zdobycia wszystkich odcinków tego serialu na raz. Gdzie więc możesz na pierwszy rzut oka obejrzeć wszystkie sezony Below Deck?

Below Deck to najpopularniejszy serial telewizyjny na żądanie. Nic więc dziwnego, że możesz uzyskać do niego dostęp tylko w najlepszych witrynach filmowych. Niektóre z takich witryn obejmują; Netflix, Bravo TV, YouTube, Hulu, Amazon, Peacock, Hayu itp.

Na tych stronach możesz zobaczyć wszystkie sezony Below Deck, a także wszystkie spin-offy na pierwszy rzut oka. Podczas gdy niektóre pozwalają na pobieranie, inne pozwalają tylko na przesyłanie strumieniowe. Teraz omówię szczegółowo, gdzie można uzyskać dostęp do wszystkich sezonów Below Deck.

Gdzie oglądać pod pokładem przez wszystkie pory roku

Pomimo dużego popytu, Below deck pozostaje artykułem ostentacyjnym w przemyśle filmowym ze względu na jego jakość. Nie oznacza to jednak, że ten ceniony serial telewizyjny Reality TV jest poza zasięgiem. Przyjrzyjmy się więc teraz niektórym witrynom i aplikacjom, które udostępniają tę serię dla widzów.

Dobra telewizja

Możesz oglądać Below Deck na oficjalnej stronie Bravo TV i aplikacji Bravo Now. Zajmuje pierwsze miejsce na mojej liście, częściowo dlatego, że jest to oficjalna strona i aplikacja sieci emitującej tę serię. Drugim powodem jest wydajność i ogólna kompletność tej serii w Bravo TV.

Czy wiesz, że możesz uzyskać nowe odcinki już następnego dnia po ich wyemitowaniu w aplikacji Bravo Now? Wystarczy pobrać aplikację Bravo Now i się zalogować. Po zalogowaniu wybierz programy w menu głównym i wyszukaj „Below Deck”. Następnie możesz przesyłać strumieniowo lub pobierać dowolny odcinek, zaczynając od samego pierwszy sezon.

Hej

Inną dobrą stroną, na której można znaleźć wszystkie sezony Below Deck, jest Hayu. Na Hayu dostępne są wszystkie sezony, a Hayu jest również niezawodny, aby być na bieżąco z nowo wydanymi odcinkami. Jedną z zalet jest to, że nie musisz być subskrybentem premium, aby uzyskać dostęp do Below Deck.

Amazon Prime

Za uczciwą cenę subskrypcji Amazon Prime oferuje również dobre wrażenia podczas oglądania tej serii. Dzięki Amazon Prime możesz złapać każdy odcinek i serię spin-off, jakie kiedykolwiek wydano w tym samym tempie. Dodatkowo, gdy subskrybujesz Amazon, możesz oglądać tę serię rzeczywistości w dowolnym miejscu i czasie.

Netflix

Netflix to także wygodna strona do oglądania Below Deck. Niedawno Netflix opublikował również zwiastun zupełnie nowego sezonu Below Deck; dlatego spodziewamy się wkrótce nowej wersji. Odpowiednia subskrypcja w serwisie Netflix zapewnia nieprzerwaną i aktualną rozrywkę z Below Deck.

Showmax

Możesz także oglądać wszystkie sezony Below Deck na Showmax. Korzystając z oficjalnej strony Showmax lub aplikacji Showmax, możesz obejrzeć nawet najnowsze odcinki Below Deck. Jako zachętę, zainstalowanie aplikacji Showmax zapewnia 14-dniowy bezpłatny okres próbny, dzięki któremu możesz cieszyć się Below Deck i innymi seriami.

Paw

Udało mi się również streamować Below Deck na Peacock, a z mojego doświadczenia polecam tę stronę do przesyłania strumieniowego.

Inne miejsca

Mimo to, jeśli możesz dla swojej wygody obsłużyć subskrypcję premium, możesz również oglądać Below Deck na Hulu, YouTube TV, Fubo TV i Sling TV . Pomimo tak długiego nadawania, Below Deck pozostaje sensacją oglądania, serialem telewizyjnym Reality TV na żądanie. W rezultacie Below Deck jest również dostępne dla streaming na VOD platformy (wideo na żądanie). Te platformy VOD obejmują; Apple TV, Vudu i Google Play .

Gdzie oglądać pod pokładem za darmo

Choć ekscytujący i urzekający, ograniczony dostęp do Below Deck sprawił, że dostęp do niego jest stosunkowo drogi. To staje się przytłaczające, jeśli dopiero zaczynasz serię z tak wieloma odcinkami już wyemitowanymi!

Jeśli zamierzasz dołączyć do przygód na Below Deck, rozważenie kosztów może zniechęcać i słusznie. Być może Ty, podobnie jak ja, nie podoba Ci się pomysł przywiązania lub stałego wydatku w postaci abonamentu. Cóż, bez względu na powody, mogę twierdzić, że nie wypada w porównaniu z twoją chęcią obejrzenia tej serii, zwłaszcza po zapowiedzi.

Gdzie więc możesz oglądać wszystkie sezony Below Deck za darmo? Szczerze mówiąc, jest kilka stron, na których można uzyskać dostęp do Below Deck za opłatą, a znacznie mniej za darmo. Dołącz jednak do mnie, aby zobaczyć kilka stron, na których możesz oglądać tę serię za darmo i legalnie.

Dobra telewizja

Ponownie zacznę od Bravo TV. Chociaż możesz streamować Below Deck w aplikacji Bravo Now jako subskrybent, możesz również streamować na stronie internetowej. Dodatkowo, na oficjalnej stronie Bravo TV, możesz streamować tę serię za darmo bez subskrypcji, a nawet logowania.

Należy pamiętać, że oglądanie serialu na oficjalnej stronie Bravo jest jak oglądanie programu w telewizji. Po pierwsze, nie możesz wybrać jakości wideo, chociaż domyślna jest zwykle standardowa. Drugim powodem jest to, że w każdym odcinku musiałbyś obejrzeć wiele reklam.

Oprócz tych niedociągnięć z pewnością będziesz cieszyć się oglądaniem dzięki dość stabilnemu połączeniu internetowemu. Z mojego punktu widzenia wątpię, żeby kilka dodatkowych minut na reklamy zaszkodziło.

Showmax

Kolejną opcją wartą rozważenia jest Showmax. Aplikacja Showmax oferuje pełny 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Co ciekawe, nie ma ograniczeń co do tego, ile możesz oglądać w tym 14-dniowym okresie próbnym.

Rozsądną obawą jest to, czy uda się ukończyć tę interesującą serię w zaledwie 14 dni. Cóż, wierzę, że to zależy od tego, ile masz czasu i ile chcesz poświęcić. Tak czy inaczej, taki maniak filmowy jak ja wie, że 14-dniowy darmowy start jest nieoceniony.

Netflix

Ulubiony na świecie serwis Netflix oferuje również 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Jak wspomnieliśmy wcześniej, Netflix oferuje sezony Below Deck i jest doskonałą stroną do rozpoczęcia serii od zera.

youtube

Możesz także uzyskać dostęp do Below Deck w YouTube TV podczas 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. Dotyczy to również Fubo TV i Sling TV. W tych witrynach będziesz musiał się zalogować i bezpłatnie korzystać z wersji próbnej.

Wszystkie sezony Below Deck są dostępne do przesyłania strumieniowego na tych stronach internetowych i w aplikacjach omówionych powyżej oraz w bezpłatnej wersji próbnej. Jedno jest jednak pewne; z pewnością trudno będzie obejrzeć wszystkie dostępne odcinki w bezpłatnej wersji próbnej. Tak więc, tak jak ja, najlepiej jest postrzegać je jako dobry początek, z wyjątkiem korzystania z oficjalnej strony Bravo.

Below Deck to naprawdę interesująca seria Reality TV, którą każdy powinien obejrzeć. Z tego artykułu widzieliśmy wiele witryn do streamowania Below Deck. Pokazuje również bezpłatne witryny, w których można legalnie uzyskać Below Deck!

O Nas

Aktualności Kinowe, Seria, Komiksy, Anime, Gry