Dlaczego Naruto Shippuden nie jest na Netflix?

Za pomocą Hrvoje Milaković /23 października 2020 r.10 lipca 2021

Naruto Shippuden zyskał popularność na przestrzeni lat od 2007 roku. Z 500 odcinkami jest obecnie jednym z najbardziej znanych programów telewizyjnych na żądanie. Dlaczego więc Naruto Shippuden nie jest na Netflix?

Naruto Shippuden nie jest dostępny w serwisie Netflix, ponieważ firma nie ma praw do nadawania go w niektórych regionach. Ekonomia skali może być kolejnym powodem, dla którego nie ma jej na Netflix. Wejście konkurentów spowodowało, że dystrybutorzy wycofali niektóre programy z Netflix. Naruto Shippuden nie jest wyjątkiem.

Oto niektóre z powodów, dla których Twojego ulubionego serialu anime nie ma w serwisie Netflix. Poniżej omówimy szczegółowo, dlaczego nie możesz uzyskać dostępu do tego programu za pośrednictwem tej firmy. Pokażemy Ci również kraje, w których ten program jest dostępny. Dowiesz się, czy ten program jest warte obejrzenia . A jeśli tak, to gdzie go znajdziesz. Zróbmy to.Spis treści pokazać Dlaczego Naruto Shippuden nie jest na Netflix? Koncesjonowanie Prawa do dystrybucji rządowej Ekonomia skali Biblioteka treści, preferencja Wejście konkurentów do branży streamingu programów online Czy Naruto Shippuden będzie na Netflixie? Kiedy Naruto Shippuden pojawi się na Netflixie? Czy warto oglądać Naruto Shippudena? Fabuła Postaci Wiadomość Kreatywne walki Odwrotna strona Recenzje Gdzie można oglądać Naruto Shippudena? Ostatnie słowo

Dlaczego Naruto Shippuden nie jest na Netflix?

Nie możesz uzyskać dostępu do Naruto Shippuden, ponieważ nie jest on dostępny w Twoim regionie. Obecnie ta seria anime jest dostępna w 8 krajach za pośrednictwem VPN. Istnieje kilka powodów, dla których to anime nie jest dostępne w Twoim kraju za pośrednictwem Netflix.

Koncesjonowanie

Netflix musi uzyskać prawa do dystrybucji w Twojej okolicy, aby móc emitować dowolny program telewizyjny. Prawa określa firma, która dystrybuuje program na danym obszarze.

Jeśli Netflix nie ma licencji dystrybucyjnej w Twojej okolicy, nie zobaczysz tej serii anime na swojej platformie. To wyjaśni, dlaczego możesz uzyskać dostęp do programu za pośrednictwem innych kanałów w swoim kraju.

Prawa do dystrybucji rządowej

Rządy regulują rodzaj treści, które mogą być emitowane w ich regionie. Istnieje możliwość, że zawartość Naruto Shippuden jest ograniczona w Twojej okolicy. Z drugiej strony nie został jeszcze dopuszczony do emisji. W takim przypadku może nadejść wkrótce.

Ekonomia skali

Może to być samolubny powód, ale ekonomia skali ma znaczenie. Netflix to oprogramowanie obsługujące filmy i programy telewizyjne. Przestrzeń hostingowa kosztuje, a Naruto Shippuden ma do 500 odcinków. Pytanie brzmi, czy Netflix ma wystarczająco dużo miejsca, aby hostować tę serię i zarabiać.

Szybkie spojrzenie na Netflix, ta firma działa w modelu opartym na subskrypcji. Klienci płacą zryczałtowaną stawkę za dostęp do treści, zarówno oryginalnej, jak i stron trzecich. Kupowanie i przesyłanie strumieniowe treści stron trzecich jest drogie. Netflix musi brać pod uwagę marżę kosztową. Zastrzeżenie: to spekulacje, a nie fakt.

Biblioteka treści, preferencja

Innym powodem, dla którego Netflix nie emituje tego programu, może być jego preferencja w zakresie biblioteki treści. W porównaniu do swojego głównego konkurenta Hulu, Netflix skłania się ku selekcji filmów i starszych programów telewizyjnych. Hulu oferuje szeroki wybór aktualnych programów telewizyjnych i mniejszy wybór filmów z różnymi zagranicznymi programami telewizyjnymi. Z drugiej strony Netflix nie oferuje różnorodnych zagranicznych programów telewizyjnych.

Wejście konkurentów do branży streamingu programów online

W przeszłości Netflix nie miał konkurentów w tej branży. Konkurencja rosła z biegiem lat. Na rynku jest teraz więcej firm, takich jak OTT, Amazon Prime, Hulu, Disney, AT&T i Viacom. Wejście konkurentów spowodowało, że dystrybutorzy wyciągnęli swoje treści z Netflix. W Twojej okolicy możesz uzyskać dostęp do niektórych treści za pośrednictwem innej platformy, która nie jest dostępna w serwisie Netflix. Naruto Shippuden nie jest wyjątkiem.

Czy Naruto Shippuden będzie na Netflixie?

Jeśli Naruto Shippuden nie jest dostępny w serwisie Netflix w Twoim kraju, zastanawiasz się, kiedy będzie dostępny. I to jest pytanie, na które tylko Netflix może odpowiedzieć ostatecznie. Ale ta seria jest dostępna w 8 krajach za pośrednictwem VPN na Netflix. Najnowszym krajem, w którym można oglądać transmisję na Netflix, jest Szwajcaria w marcu 2020 r.

Liczba odcinków dostępnych w tych krajach również się różni. Na razie żaden z nich nie ma wszystkich odcinków serialu. Różnice w liczbie odcinków zależą od umowy, jaką region Netflix ma z firmami dystrybucyjnymi.

Poniżej są kraje, które mają tę treść oraz liczbę dostępnych odcinków.

Pamiętaj, że te dane są aktualne w momencie napisania tego posta, mogą się zmieniać w miarę upływu czasu.

Kraj Liczba sezonów (do)
BelgiaSezon 1-21
SzwajcariaSezon 1-21
NiemieckiSezon 1-10
BrazyliaSezon 1-5
FrancjaSezon 1-21
JaponiaSezon 1-6
MeksykSezon 1-5
ArgentynaSezon 1-5

Kiedy Naruto Shippuden pojawi się na Netflixie?

Istnieje możliwość, że transmisja strumieniowa otworzy się na inne regiony w miarę upływu czasu. Ale to zależy od przepisów dotyczących treści na danym obszarze. W 2009 roku serial zaczął być emitowany w Disney XD. Ale serial został przerwany z powodu wzrostu liczby brutalnych scen. Jeśli Twój rząd uzna, że ​​treści nie są warte emisji, w najbliższym czasie możesz nie mieć tego programu w serwisie Netflix.

Dostępność Naruto Shippuden zależy również od umowy, jaką Netflix ma z firmą, która jest właścicielem praw do dystrybucji. Gdy Netflix nabędzie prawa do dystrybucji w Twoim kraju, będziesz mógł cieszyć się swoim ulubionym programem. Określi również, do ilu odcinków będziesz mieć dostęp.

Niektóre regiony z serialem mogą również utracić prawa do przesyłania strumieniowego Netflix. A to będzie zależało od licencji posiadanej przez Netflix i możliwości odnowienia.

Czy warto oglądać Naruto Shippudena?

Naruto Shippuden zyskał popularność na przestrzeni lat od premiery w 2007 roku. Stał się jednym z najbardziej poszukiwanych seriali anime. To, czy ten serial warto oglądać, czy nie, sprowadza się do osobistych preferencji.

Fabuła

Generalnie fani Naruto Shippuden bardzo cenią ten program. Po pierwsze, wielu identyfikuje się z historią, którą opowiada to anime. Fabuła jest bardzo wciągająca i dobrze się z nią łączy. Ma dobre i stabilne tempo przechodzenia bez wysiłku przez odcinki. Dodatkowo seria zawiera wiele konfliktów i bitew, które wzbogacają fabułę. Zawiera komedię, przygodę, supermoce, sztuki walki i motywy Ninja. Ma szeroki gatunek, który jest rozpoznawalny dla szerokiego grona odbiorców.

Postaci

Spektakl ma wybitne i zabawne postacie. Główny bohater Naruto Shippuden stał się jedną z najbardziej lubianych postaci anime wszech czasów. Dostarcza humoru i komizmu w fabule wypełnionej intensywnymi scenami walki. Co więcej, baza postaci jest obszerna, co ułatwia związanie się z historią. Masz do wyboru wiele postaci.

Wiadomość

Przesłanie serii jest inspirujące. Przez całe odcinki temat, aby się nie poddawać, jest spójny. I to jest powód, dla którego wielu fanów anime się do tego przywiązuje. Historia motywuje i podnosi na duchu. Spektakl odzwierciedla również sytuacje z życia codziennego, dzięki czemu jest naturalny i możliwy do odniesienia. Ma wiele lekcji życia, z którymi fani się identyfikują.

Piosenki przewodnie są również dobre i pomagają zbudować urzekający przepływ do inspirującej fabuły.

Kreatywne walki

Seria ma jedną z najlepszych kreatywnych walk w historii serialu anime. Jeśli jesteś typem osoby, która uwielbia sceny walki, Naruto Shippuden będzie dla Ciebie urzekający.

Odwrotna strona

Minusem tej serii anime jest jej długość. Naruto Shippuden jest długi i pełen odcinków wypełniających. Jeśli nie jesteś typem osoby, która siedzi cierpliwie podczas długiego przedstawienia, to nie jest twoja filiżanka kawy. Możesz poszukać alternatyw.

Wielu fanów uważa, że ​​odcinki wypełniacza są frustrujące. Dobrą wiadomością jest to, że możesz je pominąć, jeśli jesteś niecierpliwy. Ale niektóre odcinki wypełniaczy są warte obejrzenia. Jeśli chcesz oglądać ten program telewizyjny bez scen wypełniających, sprawdź Lista wypełniaczy Naruto Shippuden .

Kolejną stroną tej serii są walki w maratonach w fabule. Częstotliwość i intensywność scen akcji mogą być przytłaczające dla niektórych fanów anime. Niestety nie mamy na to lekarstwa.

Recenzje

Ogólnie ocena Naruto Shippuden to 4.9/5 przez użytkowników Google .

  • Publiczność Mojej Listy Anime ocenia to na 8,15 /10
  • Common Sense Media ocenia to na 4/5
  • IMDb ocenia to anime na 8,6/10
  • Publiczność Crunchyroll daje serii 4,7 na 5.
  • Tv.com ocenia to na 7,4/10

W związku z powyższym Naruto Shippuden to spektakl, który warto obejrzeć.

Gdzie można oglądać Naruto Shippudena?

Jeśli Netflix nie transmituje tej serii w Twoim regionie, możesz uzyskać do niej dostęp za pośrednictwem innych platform.

  • Chrupiąca Bułka
  • Mianowicie średnia
  • Planeta anime
  • Hulu

Ostatnie słowo

Naruto Shippuden stał się jednym z najbardziej poszukiwanych seriali anime. Ale ta seria nie jest emitowana w serwisie Netflix we wszystkich regionach. Spółka nie posiada praw do dystrybucji w tych obszarach. A ekonomia skali może być kolejnym powodem, dla którego tego programu nie ma na Netflix. Dobrą wiadomością jest to, że istnieją inne platformy, na których można uzyskać dostęp do serii.

Serial jest wysoko oceniany wśród fanów anime i warto go obejrzeć. To inspirująca historia z lekcjami życia, które dobrze łączą się z publicznością.

O Nas

Aktualności Kinowe, Seria, Komiksy, Anime, Gry